İHALE İLANLARI

Atmaca Ltd. Şti., mal ve hizmet alımı için ihale ilanı

Atmaca Medikal Temizlik Hizmetleri Elektrik Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı ‘Hakkari İlinde Meyvecilik ve Sebzeciliğin Geliştirilmesi Mali Destek Programı’kapsamında sağlanan mali destek ile Hakkâri ili Yüksekova İlçesi Değerli Köyü Aşağı Ölçek MezrasındaMEYVE BAHÇESİ TESİSİ”  işi ihalesini gerçekleştirmeyi planlamaktadır.
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası; Şirket merkezi olan Cumhuriyet Mahallesi Gençlik Cad. No:12 Yüksekova/ Hakkari ve http://www.daka.org.tradresinden temin edilebilir. İhale ile ilgili detaylı bilgi (0532) 274 2152 No’lu telefondan temin edilebilir.
 
İsteklilerin tekliflerini, birim fiyat üzerinden KDV Hariç vermeleri gerekmektedir.
 
İsteklilerin mal ve hizmet alımına bir bütün olarak teklif vermeleri gerekmektedir. İsteklilerin mal veya hizmet alımının herhangi birine teklif vermesi halinde teklif geçersiz sayılacaktır.
 
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 25/08/2013 Saat 17.00
 
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.daka.org.tradresinde yayınlanacaktır.
 
Teklifler, 26/08/2013 tarihinde, saat 14:00’da ve Cumhuriyet Mahallesi Gençlik Cad. No:12 Yüksekova/ Hakkari adresinde meskun olan Atmaca Medikal San. Tic. Ltd. Şti’nin merkezinde yapılacak oturumda açılacaktır.
İhale Dosyasını İndirin


05.08.2013 Pazartesi