İHALE İLANLARI

Bitlis OSB Yapım İşi için ihale ilanı

Bitlis Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı  2018 Yılı Yatırım Altyapısının Güçlendirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek  Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Bitlis Organize Sanayi Bölgesinde Bitlis Organize Sanayi Bölgesi Yatırım Altyapısının Geliştirilmesi Projesi için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamında Bitlis Organize Sanayi Bölgesi Hizmet Binası, Giriş Takı  ve Çevre Düzenleme Yapım İşi gerçekleştirilecektir.
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Bitlis Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü (Tel:04342263740)  – Gazi Bey Mahallesi Kemal Fevzi Cad. Mehcan Plaza No:49 adresinden veya www.bitlis.gov.tr ve www.daka.org.tr  internet adreslerinden temin edilebilir.
 
Teklif teslimi için son tarih ve saati 08.08.2018 saat 14:00
 
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar: www.bitlis.gov.tr ve www.daka.org.tr internet adresinde yayınlanacaktır.
 
Teklifler, 08.08.2018 tarihinde, saat 14:00 ’da ve Bitlis Valiliği Hükümet Konağı İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü Toplantı Salonu - Kat 3 - Hüsrevpaşa Mah. Ahmet Eren Bulvarı İl Jandarma Komutanlığı Karşısı No:80 Merkez / Bitlis adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
İhale Dosyasını İndirin


18.07.2018 Çarşamba