İHALE İLANLARI

Buzlupınar Dinlenme Tesisi mal ve ekipman alımı için ihale ilanı

MAL ve EKİPMAN ALIMI İçin İhale İlanı

MEHMET BARİN-BUZLU PINAR DİNLENME TESİSİ, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı KOBİ Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Bitlis’te TURİZİM AMAÇLI DİNLENME TESİS İŞLETMECİLİĞİNDE HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİNİN ARTIRILMASI VE KAPASİTE GELİŞTİRME PROJESİ KAPSAMINDA MAL VE EKİPMAN ALIMI ihalesi sonuçlandırmayı Planlamaktadır. İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası ORTAKAPI KÖYÜ DİYARBAKIR YOLU ÜZERİ 20.KM MERKEZ/BİTLİS adresinden temin edilebilir. İhale metni ve ön ilan www.daka.org.tr İnternet adreslerinde yayınlanacaktır. İhale ile ilgili detaylı bilgi için Tel: 0434 2351020 telefondan öğrenilebilir. İsteklilerin tekliflerini birim fiyat üzerinden KDV dâhil vermeleri gerekmektedir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 28.06.2012 – Perşembe saat:11.00 Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar www.daka.org.tr yayınlanacaktır.

Teklifler, 28.06.2012 – Perşembe tarihinde, saat 11.00’da ORTAKAPI KÖYÜ DİYARBAKIR YOLU ÜZERİ 20.KM MERKEZ/BİTLİS adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.  

İhale Dosyasını İndirin


08.06.2012 Cuma