İHALE İLANLARI

Yücel OYMAK, mal alımı için ihale ilanı

Yücel OYMAK, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Merkez/Van’da Hemodiyaliz Tedavisinde Kullanılan Arter Ven Setlerinin İmalatı İle Üretim ve İnsan Kaynakları Kapasitesinin Artırılması projesi kapsamında aşağıda isimleri ve miktarları belirtilen ürünler için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
 
1 adet Klima Santralleri ve Ekipmanları, 20 adet Dispenser, 2 adet Sızdırmazlık Test Cihazı, 1 adet Kompresör, 6 adet Montaj Masası, 1 adet Konveyör Bant Sistemi, 1 adet Paketleme Tesisi-Mal Alımı
 
 
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Organize Sanayi Bölgesi 18. Cad. No: 7 Melikgazi/KAYSERİ veya Şemsibey Mah. OSB 12. Sok. No:3 VAN adreslerinden veya www.daka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.
 
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 27.05.2016 ve Sa: 14.00
 
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.daka.org.tr adresinde yayınlanacaktır.
 
Teklifler, 27.05.2016 tarihinde, saat 14.00’da ve Organize Sanayi Bölgesi 18. Cad. No: 7 Melikgazi/KAYSERİ adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
İhale Dosyasını İndirin


16.05.2016 Pazartesi