İHALE İLANLARI

Okay Deri, mal alımı için ihale ilanı

OKAY DERİ KÜRK TEKSTİL İNŞAAT TURİZM GIDA OTOMOTİV DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ , Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı <GÜÇLÜ GİRİŞİMCİLİK MALİ DESTEK PROGRAMI> Programı kapsamında sağlanan mali destek ile <İşletme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Yurtgün Apt. No:373 Bodrum Kat Tatvan/Bitlis>’de<TATVAN’DAN KOMŞU ÜLKELERE MERHABA PROJESİ> için bir <mal alımı işi> ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamı konfeksiyon imalatında kullanılmak üzere makine alımları yapılacaktır.
 
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası < İşletme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Yurtgün Apt. No:373 Bodrum Kat Tatvan/Bitlis > adresinden temin edilebilir veya  www.daka.org.tr internet adresinden görülebilir. İhale ile ilgili detaylı bilgi 0434-827 32 10’nolu telefondan temin edilebilir. İsteklilerin tekliflerini, birim fiyat üzerinden KDV hariç vermeleri gerekmektedir.
 
Teklif teslimi için son tarih ve saati 16/11/2015  saat : 13:30
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar www.daka.org.tr yayınlanacaktır.
 
Teklifler, 16/11/2015 tarihinde, saat <13:30>’da ve < İşletme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Yurtgün Apt. No:373 Bodrum Kat Tatvan/Bitlis > adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
İhale Dosyasını İndirin


23.10.2015 Cuma