HABERLER

Muş Valisi, PUM Yetkilisini Makamında Kabul Etti

Muş Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ, PUM Kıdemli Uzmanı Johanness van Leeuwen, Gümüşler Çelik Kapı firması sahibi Mehmetşah Gümüştekin ve DAKA Uzmanı Sibel Devrim’i makamında kabul ederek PUM tarafından Muş'ta sunulan danışmanlık hizmeti hakkında bilgi aldı.
Bu tür bir hizmetin Muş’a ilk kez DAKA aracılığıyla getirilmiş olmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Muş Valisi Sayın BEKTAŞ, bu tür girişimlerinden dolayı DAKA’ya teşekkür etti.

14 günlük bir danışmanlık hizmeti için Muş’a gelen PUM kıdemli uzmanı Leeuwen, organizasyon, finansman ve pazarlama konularındaki görüşlerini danışmanlık hizmeti sonunda hazırlamış olduğu ayrıntılı raporunda toplayarak firmaya sundu. Firma sahibi böyle bir hizmeti kendilerine ulaştırdığı için DAKA’ya teşekkür etti ve sunulan danışmanlık hizmetinden oldukça faydalandıklarını belirterek 2011 yılında danışmanı tekrar isteyeceklerini belirtti.

Halihazırda Türkiye’de 2 ülke koordinatörü ve 11 yerel temsilciliği bulunan PUM, şu ana kadar ülkemizde toplamda 75 projeyi başarıyla hayata geçirmiştir. DAKA’nın faaliyette bulunduğu Bitlis, Hakkari, Muş ve Van illerindeki PUM temsilciliği DAKA tarafından yürütülmektedir.


06.10.2010 Çarşamba