HABERLER

Edremit Belediyesi personeline DAKA'dan Proje Hazırlama Eğitimi
Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) desteğiyle Van Edremit Belediyesi personeline ‘Proje Döngüsü Yönetimi ve Proje Hazırlama Eğitimi’ verildi.
 
Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında Edremit Belediyesi Toplantı Salonu'nda 19-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında eğitmen M. Serkut Kızanlıklı tarafından Edremit Belediyesi personeline verilen ve 5 gün devam eden eğitimler tamamlandı.
 
Edremit Belediyesi'nin teknik ve idari birimlerinin yönetici ve uzmanlarından oluşan 20 kişilik grup için tasarlanan  ‘Ulusal ve Uluslararası Hibe Projeleri, Farkındalık Teklif Hazırlama ve Proje Yönetim Teknikleri Eğitimi' kapsamında DAKA mali desteklerinin tanıtımı, proje ön hazırlık aşaması, analiz, planlama, proje hazırlama, proje değerlendirme ve proje uygulama başlıkları ele alındı. Eğitimlerin ardından personele katılım sertifikaları verildi. Edremit Belediye Başkanı İsmail Say'ın da katıldığı sertifika töreninde personel belgelerini Başkan Say'ın elinden alırken Başkan Say verilen eğitimlerin personel açısından hayırlı olmasını dileyerek DAKA'ya teşekkür etti.

Kaynak: İHA

27.08.2019 Salı