HABERLER

2018 Yılı Çocuk ve Gençlerin Kalkınmaya Entegrasyonu Mali Destek Programı Teknik Yardım Masası
Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA), 19-23 Şubat 2018 tarihleri arasında 2018 Yılı Çocuk ve Gençlerin Kalkınmaya Entegrasyonu Mali Destek Programı kapsamında proje hazırlamak isteyen potansiyel başvuru sahiplerine yönelik teknik yardım masası hizmeti verecektir.

Ajans personeli, ilgili mevzuat gereğince teklif çağrıları kapsamında sunulacak herhangi bir projenin hazırlanmasında ve yürütülmesinde görev alamaz. Bu nedenle yardım masası hizmetinde, hazırlanan projelerin içeriğinin kontrolüne ilişkin bir destek olmayacaktır. Teknik yardım masasında proje sahiplerine başvuru rehberlerindeki doldurulması gereken formlarda, KAYS portalının kullanımından kaynaklı sıkıntılarda ve sunulması gereken diğer eklerde anlaşılmayan noktalar konusunda açıklamalarda bulunulacaktır. Proje başvurusu için sunulacak formların ve eklerin tam olup olmadığının kontrolüne yönelik destek verilecektir.
Yardım masası hizmeti, başvuru rehberleri ile Sıkça Sorulan Sorular listesinde yer alan resmi bilgiler ve kriterler çerçevesinde tereddüde düşülen veya tam anlaşılamayan konularda, potansiyel Başvuru Sahiplerince yöneltilecek somut soruların cevaplanması şeklinde olacaktır.

Yardım masası hizmeti,  19-23 Şubat 2018  tarihleri arasında 09:30–12:00 ve 13:30–17:30 saatleri arasında DAKA merkez hizmet binasında sunulacaktır.
Teknik yardım masası hizmetinden faydalanmak için potansiyel başvuru sahiplerinin telefon ile randevu almaları gerekmektedir. Randevu alan her proje sahibine en fazla 1 saat süre ayrılacaktır.
Saygılarımızla.

Van Merkez Hizmet Binası
Adres: Şerefiye Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:25 İpekyolu / Van
Telefon: +90 (432) 215 65 55 dahili: 101/123/127/180

Not: Hakkari ilinde verilecek olan yardım masası hizmeti ile ilgili detaylar daha sonra kamuoyu ile paylaşılacaktır.

14.02.2018 Çarşamba