HABERLER

Muş İli Stratejik Arama Konferansı düzenlendi
Muş Valiliği ve Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı işbirliğiyle Toplam Kalite Yönetimi ve Toplam Kalite Çemberinin oluşturulmasına yönelik yapılan çalışmalar çerçevesinde 5-6 Aralık 2017 tarihinde Kurumsal Check up ve Gelecek planlaması arama konferansı yapıldı.

Vali Aziz Yıldırım, Belediye Başkanı Feyat Asya, Vali Yardımcısı Alper Çifçi, Hasköy Kaymakamı Ahmet Özkan, Varto Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Malazgirt Kaymakamı Soner Kırlı, MŞÜ Rektör Yardımcısı Prof. Abdüllatif Tüzer,  TSO Başkanı Fatih Cengiz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şeyhmus Yentür,  Mus Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Fuat ÖZKAN , Kamu Kurum ve Kuruluş Amirleri ve uzman personellerin katılım sağladığı arama konferansında;

İlimizi etkileyen iç ve dış faktörler, il olarak olumlu ve olumsuz yönlerimiz, ilimizin ulaşmasının arzu edildiği bir gelecek eylem planı(5 yıllık) ve planlanan geleceğin gerçekleştirilmesine ilişkin olarak arzu edilen hedeflere ulaşmak için hangi stratejilerin belirleneceği  vb. çalışmalar yapıldı.

Arama konferansıyla grup dinamizmi, işbirliği kültürü ve ekip çalışmasının öneminin ortaya konulması ve önümüzdeki süreçte oluşturulacak olan Toplam Kalite Çemberi altyapısının oluşturulması amaçlanmıştır.


08.12.2017 Cuma