HABERLER

DAKA Yönetim Kurulu Bitlis ve Hakkari'de toplandı
DAKA Yönetim Kurulu olağan toplantısı Bitlis ve video konferans bağlantısı ile Hakkari’de gerçekleştirildi. Bitlis Valiliği’nde düzenlenen toplantının açılışında gündem hakkında bilgi veren DAKA Yönetim Kurulu Başkanı Van Valisi Murat Zorluoğlu, toplantıda 2017 yılı ara dönem faaliyet raporu, Bitlis, Hakkari, Muş ve Van illeri ile alakalı güdümlü proje çalışmaları, 2017 yılı mali destek programları, bütçe ile ilgili hususlar, devam eden projeler ve personel ile ilgili hususları görüşeceklerini belirtti.
 
Basına kapalı olarak devam eden toplantıya DAKA Yönetim Kurulu Başkanı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, Muş Valisi Aziz Yıldırım, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, Bitlis İl Genel Meclis Başkanı Cemalettin Kinç, Hakkari İl Genel Meclis Başkanı Gülüzar İliş ve Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva katıldı.
 
Toplantıya Ajans adına Genel Sekreter Halil İbrahim Güray, Bitlis Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Harun Çiçek, Hakkari Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Hilal Turğay ve Muş Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Fuat Özkan katıldı.
 
Kaynak: Bitlis Valiliği

08.11.2017 Çarşamba