HABERLER

EMITT sona erdi

Dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini ve tatilcileri İstanbul’da bir araya getiren EMITT sona erdi. Dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan ve bu yıl 16.’sı düzenlenen EMITT, bu yıl geniş bir katılımla 9-12 Şubat 2012 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP’ta gerçekleştirildi.

Bu yıl 16.’sı düzenlenen EMITT, iç ve dış turizm alanında yarattığı fırsatlar nedeniyle olumsuz kış şartlarına rağmen turizm profesyonelleri tarafından büyük ilgi gördü. Fuara , Abu Dabi – Birleşik Arap Emirlikleri, Adigeya, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Azerbaycan, Bahreyn, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Dubai – Birleşik Arap Emirlikleri, Ekvador, Endonezya, Ermenistan, Fas, Filistin, Fransa, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan-Dubrovnik, Hırvatistan-Zagreb, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İran, İtalya, Japonya, Karabağ, Kazakistan, Kenya, Kırım, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Küba, Libya, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Maldivler, Malezya, Mısır, Özbekistan, Pattaya-Tayland, Peru, Rusya Federasyonu, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovenya, Sudan, Suriye, Şili, Tayland, Tunus, Tanzanya, Tataristan – Rusya Federasyonu, Ukrayna, Ürdün, Venezuela, Vietnam, Yemen ve Yunanistan ile Türkiye’nin belli başlı tüm seyahat acenteleri, tur operatörleri, otelleri, 150’nin üzerinde belde ve il katılım sağladı.

Ajansımızca fuardaki 374 M2’lik bir alanda tasarlanan ve ödüle layık görülen stantta Bitlis,Hakkari,Muş ve Van illerimizin Kültür ve Turizm değerlerinin tanıtımı sağlandı. Büyük bir ilgi gören standımız birçok yerli ve yabancı katılımcının yanı sıra Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek tarafından da ziyaret edildi.14.02.2012 Salı