HABERLER

DAKA EMITT için hazır

9-12 Şubat tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek olan 16. EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Ajansımızın katkılarıyla yapılan 380 metrekare alandaki tanıtım standında Van, Muş, Bitlis ve Hakkari illerinin turizm sektör temsilcileri yer alacak. Van’dan gelen turizmcilerin EMITT Fuarı’ndaki konsepti “Van güzel! Teşekkürler Türkiye” olacak. Deprem sonrası Van'a yapılan maddi ve manevi destekten dolayı kamuoyuna teşekkür edilecek. 150’nin üzerinde il ve belde, kalkınma ajansları, seyahat acenteleri, tur operatörleri, oteller ve 60’ın üzerinde ülkeden bakanlık ve temsilcilerinin tatilcilerle buluştuğu EMITT, dostluk ve yardım mesajlarına sahne olacak. Ayrıca Bitlis, Hakkari ve Muş illeri Kültür ve Turizm Müdürlükleri de aynı alanda kendilerine ayrılan stantlarda çeşitli tanıtım etkinliklerinde bulunacaklar.
 
16. EMITT Fuarı, bu yıl 10 salonda birden gerçekleşecek ve 60’in üzerinde ülkeyi ağırlayacak. Türkiye Otelciler Federasyonu ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği ortaklığında, Türk Hava Yolları sponsorluğunda gerçekleşecek olan fuara T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı da destek veriyor. 9–12 Şubat 2012 tarihleri arasındaİstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan ve ilk iki günü turizm profesyonellerine, son iki günü halka da açık olan EMITT Fuarı hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.emittistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
EMITT Fuarı’na katılmak isteyen ziyaretçiler www.fuardavetiyesi.com adresine girerek ücretsiz online davetiye de alabiliyor.04.02.2012 Cumartesi