İranlı tekstil yatırımcıları bölgemize geliyor

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı organizasyonuyla Bölgemizde gelişmekte olan tekstil sektörünü İran pazarına tanıtmak ve tekstil sektöründe iki ülke arasında işbirliğini geliştirmek amacıyla İran’dan bir heyet bölgemize ziyaret düzenleyecektir.
 
Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın daveti üzerine Bölgemize gerçekleşecek olan  ziyaret, 23 Kasım Perşembe günü yapılacak ortak toplantı ile başlayacaktır.  İran’ın Tebriz ve Urumiye kentlerinden işadamları, sanayi ve ticaret odası temsilcileri ve kamu görevlilerinin yer aldığı heyet, Van’da tekstilci işadamları ile ortak toplantının ardından Van Tekstilkent’i ziyaret edecektir. Ziyaretin ikinci gününde Bitlis ve Muş illerimizdeki tekstil fabrikalarını ziyaret edecek olan heyet, bu illerimizde de işadamları ile görüşmeler yapacaktır.

21.11.2017 Salı

 
Adres: Şerefiye Mah. Cumhuriyet Cad. 943. Sok. No:1 65140 İpekyolu / VAN Tel : (0432) 485 10 15 Fax : (0432) 215 65 54 Kep: doguanadolukalkinmaajansi@hs02.kep.tr
Bu sitede yayınlanan her türlü bilgi ve belge Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından sağlanmıştır. Tüm hakları saklıdır.