DUYURULAR

Başarılı Teknik Destek Projeleri (2018/6) Teknik Şartnameleri açıklandı

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı, 2018 yılı Teknik Destek Programı 6. döneminde başarılı olan projeler kapsamında yapılacak satın almalara dair teknik şartnameler ekte yayınlanmıştır.
Faaliyetlerin konularını ve müfredatlarını inceleyerek firmanızın, danışman ve eğitmenlerinizin uzmanlık alanlarına uygun faaliyetler için;
  • Fiyat tekliflerinizi,
  • Firma yetkilisi ve varsa ortaklarının TC kimlik belgelerini,
  • Firmanın vergi ve SGK borcu olmadığını gösteren belgelerini,
  • Eğitmen/danışman özgeçmişleri ve TC kimlik belgelerini,
  • Varsa istenen sertifikaların, diplomaların taranmış hallerini
En geç 29.01.2019 Salı, saat 09:00’a kadar Ajansımıza pybdestek@daka.org.tr e-posta adresinden iletebilirsiniz. Bu tarih ve saatten sonra gelen teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.
Her bir proje için ilgili fiyat teklifi ve diğer istenen belgelerin tek bir zip dosyası ya da tek bir e-posta içinde gönderilmesi önemle rica olunur.
6. dönemde başarılı bulunan projeler 2018 yılı Teknik Destek Programı bütçe imkânları çerçevesinde başarı sırasına göre desteklenecektir. Bu doğrultuda, öncelikli olarak asil listede yer alan projeler için satın alma gerçekleştirilecektir. Program bütçesinin artması durumunda yedek listede yer alan projeler için başarı sırasına göre satın alma yapılacaktır.
Sadece fiyat teklifi olumlu bulunan firmalara/şahıslara geri dönüş yapılacaktır.

Teknik şartnameleri indirmek için tıklayınız.


23.01.2019 Çarşamba